Produkční zahrady

Nechte si od nás vytvořit produkční zahradu, na které budete pěstovat své vlastní ovoce a zeleninu.

Zjistěte, kolik by Vás naše služby stály

Produkční zahrady slouží k využití venkovních ploch kolem domu k pěstování ovoce, zeleniny a bylinek. Jsou to pěstební plochy, které Vám zajistí přísun zdravých potravin během celého roku, podle toho, jaké rostliny se rozhodnete pěstovat. Nebudete muset pro tyto produkty daleko, stačí Vám vyjít ven a natrhat si je.

Po realizaci produkční zahrady (která s námi trvá max. 3 dny) Vám poskytneme odborné poradenství v oblasti pěstování rostlin. Poradíme Vám, jak co pěstovat, jaké produkty používat a připravíme Vám pěstební plán. Budete tak moct využít svou produkční zahradu na maximum.

Navíc i produkční zahrada může plnit okrasnou funkci. Záleží na kombinaci pěstovaných rostlin. Naše firma se specializuje na práci s dřevem: díky tomu vypadají vyvýšené záhony lépe a skvěle zapadnou do zahrady.

Nejste omezeni prostorem

Nejste limitování místem, protože v dnešní době lze pěstovat různé druhy ovoce a zeleniny i na malých plochách. Vše záleží na kombinaci a pěstebním plánu, který pro Vás rádi připravíme.

Realizace do 3 dnů

Vyvýšené záhony sestavujeme na míru přímo ve firmě a na zahradě je během jednoho dne nainstalujeme. Díky tomu je realizace produkční zahrady s námi vždy do 3 dnů hotová.

Jednoduché pěstování

S vyvýšenými záhony není pěstování tak pracné; záleží dost na tom, co chcete pěstovat. Poradíme Vám, jak nejefektivněji pěstovat produkty, a Vy tak ušetříte spoustu času.

Čerstvé a Zdravé

Vypěstujte si vlastní, čerstvé ovoce a zeleninu, bez konzervantů, postřiků a barviv. Tvoříme zahrady tak, abyste nemuseli používat žádnou chemii a vše bylo ekologicky čisté.

Vyberte si, co pěstovat

Během celého roku si budete moct ze zahrady utrhnout ovoce a zeleninu – podle toho, co si vyberete. Poradíme Vám, co a jak kde pěstovat, abyste mohli využít svůj venkovní prostor na maximum.

Využijte svůj prostor

Mějte ze své zahrady užitek. Produkční zahrada bude nejen Váš koníček, ale také přísun zdravé stravy. Díky vyvýšeným záhonům můžete produkovat i desítky kilogramů zeleniny za rok.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám do 24h ozveme. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Zásady zpracování osobních údajů

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Kontakt

Ing. Nikola Sefzigová +420 704 619 437
Libuše Pohlotová +420 704 619 438
info@zahrady-belousek.cz
Sazovická 488/8, Zličín, 155 21 Praha

Nejnovější realizace zahrad

Click me

Zásady zpracování osobních údajů

homeclock-otintleafphonetruckenvelopethumbs-up