Realizace produkční zahrady v Šestajovicích

  • Produkční zahrady
  • Realizace okrasného jezírka
  • Stavební práce
  • Trvalkové výsadby
  • Vyvýšené záhony

Ne každý chce okrasnou zahradu plnou jehličnanů, kvetoucích keřů apod. Jsou i zahrady, které slouží k naplnění denních potřeb jejich vlastníků. Na těchto zahradách klademe důraz na maximální využití prostoru a výnosnosti zahrady.

Pro majitelku, která je poradkyní v oblasti zdravé výživy, byla tato volba jednoznačná a rozhodla se tak pro produkční zahradu a všechny benefity s ní spojené.

Kolem domu vznikl sad ovocných stromů pro produkci čerstvého ovoce v létě a na podzim a čtyři vyvýšené záhony pro produkci zeleniny od jara do pozdního podzimu.

Pro sezónní pěstování zeleniny jsme vytvořili malý skleník, kompostér (pro navrácení živin z odpadu zpět do zahrady), zahradní domek a ohniště s místem pro posezení.

Vybudovali jsme i jezírko - vodní prvek pro ptactvo a hmyz, kteří slouží v zahradě jako doktoři. Zbavují zahradu biologickou, čistou cestou škůdce a pomáhají k udržení rovnováhy bez chemie.

Toto jezírko s přilehlou skalkou slouží jako bylinková zahrádka pro každodenní potřeby přilehlé kuchyně.

Přední zahrádku tvoří trvalkový záhon medonosných a léčivých rostlin, které lákají hmyz a slouží v domácí medicíně jako čerstvý zdroj potřebných surovin.

Mottem této zahrady je, že slouží k relaxaci, ale především k užitku při zdravém stravování. Poskytuje rostliny bez postřiku, fosfátů a různé chemie typické pro produkty ze supermarketu.

Fotogalerie

Zahradní centrum běloušek

Náš e-shop
Zahradní produkty ověřené profesionály
Do e-shopu

Nejnovější realizace

Nezávazně poptat realizaci zahrady

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Všechno je zcela na klíč. Před každou realizací podrobně probereme Vaše touhy, požadavky a možnosti.

Kontakt

Realizace, údržby, projekty:
Ing. Nikola Sefzigová
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 437
 
Objednávkový portál e-shop ZCB
podpora a správa objednávek
Libuše Pohlotová 
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 438
 
Prodejna a výdejní místo Hředle:
Hředle 11, okr.Rakovník 27008
Po-Ne 8:00-19:00hod
tel. na prodejnu: +420 603 913 663
Click me

Zásady zpracování osobních údajů