Realizace setého trávniku a závlahy Praha Sever

  • Poklad trávníku
  • Trávníková obruba
  • Zakládání trávníku
  • Závlahové systémy
  • Zemní práce většího rozsahu

Při jiné zakázce jsme se dostali k zákazníkovi, který měl problém sehnat zahradnickou firmu, která by mu udělala "obyčejnou" zahradu, založenou pouze na trávníku s minimem ostatní zeleně.

A když už by tam měla vzniknout jiná zeleň, tak pouze taková, aby plodila drobné ovoce.

Terén byl před našim příchodem velice zanedbaný, po rekonstrukci domu zde byla hrubě rozvezená zemina, která byla silně zaplevelená jednoletými plevely.

Po totální likvidaci herbicidem došlo ke strhnutí terénu a vyrovnání ploch pravítkem tak, aby zmizely jakékoli nerovnosti a zahrada byla čistě uhlazená.

Jelikož práce probíhaly v Sprnu, tak lepší variantou byly travní koberce, ale po dohodě s majitelem jsme přistoupili k setému trávníku a za ušetřené peníze jsme vyhotovili automatický závlahový systém.

Stav, ve kterém trávník vidíte, je po třech měsících po realizaci, kdy už byl trávník po čtvrtém sekání. Během jara 2019 dojde ještě k přesetí a po jarním pohnojení bude trávník již ve 100% kondici.

Ne každý je fanouškem okrasných záhonů či okrasných jezírek, někdy stačí jednoduchost a čistota v zahradě. Díky závlahovým systémům jsou majitelé zproštěni práce se zaléváním a mohou si užívat svěžího trávníku, který obklopuje jejich bazén, ve kterém se koupou po téměř celou polovinu kalendářního roku.

Rád bych vyzdvihl práci svých kolegů, kteří se toho chopili v době, kdy teplota byla kolem 38 stupňů ve stínu a my mohli zahradu po 14-ti dnech předávat. Troufám si říci, že tuto zakázku jsme pokřtili všichni vlastním potem a doufáme, že bude majitelům sloužit dle jejich představ.

Fotogalerie

Zahradní centrum běloušek

Náš e-shop
Zahradní produkty ověřené profesionály
Do e-shopu

Nejnovější realizace

Nezávazně poptat realizaci zahrady

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Všechno je zcela na klíč. Před každou realizací podrobně probereme Vaše touhy, požadavky a možnosti.

Kontakt

Realizace, údržby, projekty:
Ing. Nikola Sefzigová
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 437
 
Objednávkový portál e-shop ZCB
podpora a správa objednávek
Libuše Pohlotová 
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 438
 
Prodejna a výdejní místo Hředle:
Hředle 11, okr.Rakovník 27008
Po-Ne 8:00-19:00hod
tel. na prodejnu: +420 603 913 663
Click me

Zásady zpracování osobních údajů