Zahradní jezírka

Tvoříme jezírka na zahradě bez zbytečného hluku a nečistot.

Zjistěte, kolik by Vás naše služby stály

Vytváříme zahradní jezírka na míru. Snažíme se, abyste při realizaci nemuseli obětovat své pohodlí. Celý proces tvorby jezírka udržujeme čistý.

Koupací jezírka jsou ekologičtější než samotné bazény. Navíc slouží jako přírodní oáza pro všechen život v zahradě. Zbavte se nevkusně vypadajícího bazénu, který v našich podmínkách bez zastřešení využíváte jen 1/4 roku.

Jakkoliv je proces realizace zahradního jezírka složitý, my Vám to usnadníme. S novou technologií se nám daří udržet celý proces čistý, bezproblémový a šetrný k životnímu prostředí.

Čistá realizace

Používáme moderní techniku na akumulátory, která nám umožňuje udržet celý proces tvorby zahradního jezírka čistý.

Tvoříme po dohodě s Vámi

Vytvoříme Vám jezírko podle Vašich představ. Nejprve se budeme snažit zjistit, co je pro Vás nejlepší. Tak budete mít přesně takové jezírko, jaké chcete a jaké Vám vyhovuje.

Odborné Poradenství

Pokud si od nás necháte vytvořit zahradu na klíč, tak od nás máte první údržbu tentýž rok zcela zdarma. Zároveň Vám při realizaci zahrady poskytneme zaškolení zdarma, abyste mohli co nejlépe pečovat o svoji novou zahradu.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám do 24h ozveme. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Zásady zpracování osobních údajů

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Kontakt

+420 722 032 765
info@zahrady-belousek.cz
Lukáš Běloušek
Křivoklátská 969, 271 01 Nové Strašecí

Nejnovější realizace zahrad

userhomeleafcogscommentsphoneenvelope