Zahradní jezírka

Tvoříme jezírka na zahradě bez zbytečného hluku a nečistot.

Zjistěte, kolik by Vás naše služby stály

Český národ je národ zahrádkářů. Zahradní jezírka zažily hlavní boom na přelomu tisíciletí. Jezírka jsou nejen známkou prestiže, ale také důležitým prvkem v zahradě / krajině, kde se jakákoli vodní plocha cení jako zdroj života. Pro Vás, jakožto současné i budoucí majitele zahrady, je to oáza klidu a pohody, které se nic nevyrovná.

Jestliže váháte mezi realizací bazénu či koupacího jezírka, tak bych vždy doporučoval jezírko, protože při použití správné technologie je tak voda šetrnější pro vaše oči i pokožku. Jezírko je navíc vzhledné po celý rok. Je možné se v něm koupat od května do září, zatímco v zimě mohou větší jezírka posloužit jako kluziště. Koukat celý rok na zastřešení bazénu není úplně ono, ale pohled na živý kout zahrady s potůčkem nebo vodopádem, který se líně line do jezírka, je o něčem jiném.

K jezírku Vám umíme vytvořit molo či terasu pro větší pohodlí při slunečných dnech.

V tvorbě jezírek máme již 20 let zkušeností. 20 let postupného vývoje, výzev a zvědavosti, jak daleko se dá dojít, jak moc dokážeme každé naše jezírko vyšperkovat.

Někdo má rád moderní jezírka, někdo přírodní tůňky. Naší snahou je vždy pochopit přání klientů a vytvořit to pravé jezírko pro ně i pro jejich blízké.

Máme vlastní know how, kterého se držíme. Jezírka nám fungují, prosperují a dělají spoustu radosti.

Čistá realizace

Používáme moderní techniku na akumulátory, která nám umožňuje udržet celý proces tvorby zahradního jezírka čistý.

Tvoříme po dohodě s Vámi

Vytvoříme Vám jezírko podle Vašich představ. Nejprve se budeme snažit zjistit, co je pro Vás nejlepší. Tak budete mít přesně takové jezírko, jaké chcete a jaké Vám vyhovuje.

Odborné Poradenství

Pokud si od nás necháte vytvořit zahradu na klíč, tak od nás máte první údržbu tentýž rok zcela zdarma. Zároveň Vám při realizaci zahrady poskytneme zaškolení zdarma, abyste mohli co nejlépe pečovat o svoji novou zahradu.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám do 24h ozveme. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Zásady zpracování osobních údajů

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Všechno je zcela na klíč. Před každou realizací podrobně probereme Vaše touhy, požadavky a možnosti.

Kontakt

Realizace, údržby, projekty:
Ing. Nikola Sefzigová
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 437
 
Objednávkový portál e-shop ZCB
podpora a správa objednávek
Libuše Pohlotová 
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 438
 
Prodejna a výdejní místo Hředle:
Hředle 11, okr.Rakovník 27008
Po-Ne 8:00-19:00hod
tel. na prodejnu: +420 603 913 663
Click me

Zásady zpracování osobních údajů

leafcogscomments