Zahrady na klíč

Navrhujeme a tvoříme okrasné zahrady na míru. Realizaci udržujeme čistou a bez hluku.

Zjistěte, kolik by Vás naše služby stály

Navrhujeme zahrady ve dvou velice kvalitních programech, pomocí kterých dokážeme vymodelovat jakkoliv originální zahradu a změnit tak sen v realitu. Tvoříme vždy nové, jedinečné zahrady na míru.

Základem úspěšné realizace zahrady jsou dobře připravené terény a navazující harmonogram prací nastavený tak, aby se nic nedělalo dvakrát. Nejsme pouze zahradníci - odbornost našich jednotlivců je široká napříč profesemi. Máme v řadách instalatéra, zedníka, truhláře, zámečníka, zahradníky, grafiky a jiné odborníky. Každému koutu zahrady se dostane té správné odborné péče v nejvyšší kvalitě.

Během naší práce v oboru jsme si vytvořili kvalitní síť dodavatelů, od kterých víme, co můžeme očekávat. Díky dobrému vztahu s dodavateli pak dostáváme veškeré materiály v té nejvyšší kvalitě.

 

Čistá Realizace Zahrad

S námi se nemusíte bát splodin a nečistot během realizace. Používáme moderní techniku na akumulátory, takže se nám daří udržet celý proces tvorby čistý a bez hluku. 

Odborné Poradenství

Pokud si od nás necháte vytvořit zahradu na klíč, tak od nás máte první údržbu tentýž rok zcela zdarma. Zároveň Vám při realizaci zahrady poskytneme zaškolení zdarma, abyste mohli co nejlépe pečovat o svoji novou zahradu.

Tvorba na Míru

Vytvoříme pro Vás přesně takovou zahradu, jakou si představujete. Zahrady vždy vyrábíme na míru, tedy až poté, co se důkladně seznámíme s Vašimi požadavky a s Vaší představou.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám do 24h ozveme. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Zásady zpracování osobních údajů

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Všechno je zcela na klíč. Před každou realizací podrobně probereme Vaše touhy, požadavky a možnosti.

Kontakt

Realizace, údržby, projekty:
Ing. Nikola Sefzigová
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 437
 
Objednávkový portál e-shop ZCB
podpora a správa objednávek
Libuše Pohlotová 
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 438
 
Prodejna a výdejní místo Hředle:
Hředle 11, okr.Rakovník 27008
Po-Ne 8:00-19:00hod
tel. na prodejnu: +420 603 913 663
Click me

Zásady zpracování osobních údajů

leafcommentkey