Zahrady na klíč

Navrhujeme a tvoříme krásné zahrady na míru. Realizaci udržujeme čistou a bez hluku.

Zjistěte, kolik by Vás naše služby stály

Poskytujeme služby kompletního návrhu a realizace zahrad na klíč. Zahrady tvoříme vždy Vám na míru, na základě Vašich požadavků a Vašich možností. Pokud chcete zjistit, kolik by Vás stála realizace zahrady, stačí nám napsat. Vytvoříme Vám pak (zcela nezávaznou) cenovou nabídku zdarma.

Ve spolupráci s námi nejste omezeni prostorem. Vytváříme zahrady i na balkóně ve Vašem bytě. Nezáleží na tom, jaký máte k dispozici prostor; jde jen o to, nebát se ho vylepšit.

Také si od nás můžete nechat vytvořit bezúdržbovou zahradu, o kterou se nemusíte starat. Taková zahrada bude vypadat krásně během celého roku.

Ať si vyberete cokoliv, Vaše zahrada bude odpovídat Vašim požadavkům a bude jedinečná. Tvoříme vždy nové, originální zahrady na míru.

Čistá Realizace Zahrad

S námi se nemusíte bát splodin a nečistot během realizace. Používáme moderní techniku na akumulátory, takže se nám daří udržet celý proces tvorby čistý a bez hluku.

Odborné Poradenství

Pokud si od nás necháte vytvořit zahradu na klíč, tak od nás máte první údržbu tentýž rok zcela zdarma. Zároveň Vám při realizaci zahrady poskytneme zaškolení zdarma, abyste mohli co nejlépe pečovat o svoji novou zahradu.

Tvorba na Míru

Vytvoříme pro Vás přesně takovou zahradu, jakou si představujete. Zahrady vždy vyrábíme na míru, tedy až poté, co se důkladně seznámíme s Vašimi požadavky a s Vaší představou.

Poté, co vyplníte a odešlete formulář, se Vám do 24h ozveme. Nic jiného z Vaší strany není třeba.

Zásady zpracování osobních údajů

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Kontakt

+420 722 032 765
info@zahrady-belousek.cz
Lukáš Běloušek
Křivoklátská 969, 271 01 Nové Strašecí

Nejnovější realizace zahrad

userhomeleafcommentkeyphoneenvelope