Koupací a přírodní jezírka, biotopické bazény

Voda neodmyslitelně patří do zahrady. Ať už v podobě pítek, potůčků, tůní, jezírek, nebo ve větším měřítku v podobě koupacích jezírek, biobazénu či biotopických bazénů.

Naší silnou stránkou jsou koupací jezírka a biobazény, kterými se zabýváme posledních pět let.

Za tu dobu vzniklo naší rukou přibližně 20 vodních zahradních staveb, které nyní dělají radost a slouží zákazníkům jako vodní oázy klidu, ale i místa k vodním radovánkám v letních měsících pro jejich děti i pro je samotné.

Koupací jezírka tvoříme na "klíč" vč. zemních prací. Sami si vaříme jezírkové folie, navrhujeme a dodáváme filtrační technologie, obkládáme jezírka kamenem, dřevem a jinými materiály vždy dle technických možností dané stavby a dle požadavků zákazníka.

Ke koupacím jezírkům patří terasy. Ať si zákazník zvolí přírodní terasu, v podobě dřeva a kamene , nebo terasu z PVC kompozitů - dřevoplastové, ale také z různých druhů dlažeb - keramických nebo betonových.

U jezírek je důležité také to, co dělá rozdíl mezi bazénem a biobazénem, a to je život ve vodě. Většinu vodních rostlin si sami pěstujeme a množíme, díky čemuž jsme schopni zajistit silné, aklimatizované rostliny, které Vám v jezírku budou fungovat.

Máte zájem o naše služby?

Nezávazně poptat realizaci zahrady
closefacebook-squarebarsangle-downinstagram