Zahradní projekty

Při vymýšlení zahrady jsou pro nás vždy nejdůležitější požadavky Vás klientů. Proto je celý proces zahájen osobní schůzkou, kde se podíváme na pozemek a společně si ho rozčleníme do jednotlivých zón. Domluvíme se na požadovaných zahradních prvcích a definujeme charakter a účel zahrady.

Následuje fáze tvorby vizualizací, kde vznikne předloha pro budoucí realizaci. Vizualizace je velmi důležitá, a to především proto, že si ujasníme, jak budou jednotlivé prvky vypadat, jejich přesné rozmístění a zda je doopravdy v zahradě chceme a využijeme. Jsou zde také zaznamenány terénní úpravy, jako například vytvoření rovin za použití zídek.

Ve vizualizaci jsou také znázorněny výsadby rostlin. V námi tvořených zahradách používáme rozmanité trvalkové záhony s celoroční působností v kombinaci s keři a solitéry nebo skupinami stromů. Veškeré výsadby jsou přizpůsobeny podnebním i půdním podmínkám, ale také jejich umístění v rámci zahrady.

Podrobný soupis a přesné rozdělení rostlin je pak uvedeno v osazovacích plánech.Po odsouhlasení vzhledu zahrady, úpravách a dotvoření všech plánů je čas na realizaci.

Máte zájem o naše služby?

Nezávazně poptat realizaci zahrady
closefacebook-squarebarsangle-downinstagram