Závlahové systémy

Závlahu na zahradě realizujeme sami, svými proškolenými a zkušenými pracovníky. Automatickou závlahou dodáváme rostlinám na zahradě přesně tolik vody, kolik potřebují.

Čtěte dál
Výhod instalace závlahového systému je mnoho. Krom toho, že automatizovaná závlaha dodává jednotlivým rostlinám vodu, systém zároveň zvlhčuje a ochlazuje vzduch v parných letních měsících. Závlaha také zlepšuje půdní profil; voda, kterou dáte rostlinám, odtéká i do půdy, kde dodává život půdním organismům. Díky jejich činnosti se zlepšuje vsak vody při deštích a bouřkách.
Automatické závlahové systémy instalujeme sami, nemusíte kvůli tomu hledat jiného dodavatele. Navrhneme a vytvoříme systém úsporného a efektivního zavlažování. Vodu dodáváme cíleně k jednotlivým rostlinám, bez zbytečného plýtvání okolo, a to jen tak velkou dávkou, aby jí půda dokázala vždy pojmout a nic nikam neodteklo. Závlahu své zahrady můžete ovládat i z pohodlí domova, pomocí mobilu či tabletu.

Závlahový systém Rain Bird

Realizujeme závlahy pouze pomocí komponent a technologií od firmy Rain Bird. Jde o značkový závlahový systém, který je nejdéle vyvíjejícím se zavlažovacím systémem na světě. Všechna MS ve fotbale za posledních 20 let používala pouze Rain Bird pro závlahu stadionů. Používá se ve francouzských parcích (Versailles apod.), v zelených tramvajových pásech, na Pražském hradu... všechna tato místa využívají inteligentní závlahový systém od Rain Bird, který zároveň pomáhá k vylepšení klimatu a vrací vodu do krajiny.

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Kontakt

+420 722 032 765
info@zahrady-belousek.cz
Lukáš Běloušek
Křivoklátská 969, 271 01 Nové Strašecí

Nejnovější realizace zahrad

Click me

Zásady zpracování osobních údajů

userhomephoneenvelope