Stavební práce na zahradě

Stavební práce jsou široký pojem, ale díky širokému rozsahu zastoupených profesí v naší firmě dokážeme zajistit veškeré stavební práce vně domu.

V našem týmu máme své zedníky, díky kterým tvoříme chodníky, parkovací stání, obruby záhonů, zahradní domky, zděné vyvýšené záhony, ale také opěrné zdi, zděné ploty, schodiště a také ohniště včetně pobytových zídek.

Dále máme vlastní kameníky, díky kterým není problém vytvářet suché zídky, špánkované obklady zídek, kamenné lemy jezírek a jiných zahradních staveb, přírodní chodníky z kamene bez použití betonu a v neposlední řadě také různé umělecké prvky, jako jsou ornamenty v dlažbách, zídkách atd.

Pokud přijde na řadu dřevo, tak máme vlastní truhláře, kteří Vám umí na zahradě vymyslet a vyhotovit zahradní domky, vyvýšené záhony, zástěny, terasy, mola, pergoly, altány a další stavby, které se vyrábějí ze dřeva nebo dřevoplastu.

Zatím si netroufáme na samotné stavby domů, které přenecháváme stavitelům, ale vše ostatní mimo dům pro nás není limitem nebo problémem.

Máte zájem o naše služby?

Nezávazně poptat realizaci zahrady
closefacebook-squarebarsangle-downinstagram