Stavební a zednické práce na zahradě

Neděláme pouze zahradničení. Poskytujeme i služby stavby různých prvků na zahradě, jako jsou palisády, schůdky, terasy apod.

Čtěte dál
Naše práce je tvořit krásné a originální zahrady. K tomu je ale velice často třeba zakomponovat i stavební a zednické práce.

Každý komplikovanější projekt vyžaduje, aby se někde něco postavilo, ať už jde o jednoduchou zídku, nebo o velké schody lemované barevnými rostlinami.

Tento typ prací zajišťujeme, a to pravidelně, na mnoha realizacích.
Máme zkušené pracovníky a zedníky, kteří na míru postaví chodníky, parkovací stání a terasy. Postavíme dlažby ze všech materiálů, od dřeva, kamene, dlažby, po kamenné koberce či zatravňovací plastovou dlažbu.

Což znamená, že celý zahradnický projekt navrhneme a vytvoříme sami. Nemusíte kvůli tomu shánět několik různých dodavatelů a složitě je koordinovat. Vezměte jen jednoho, který Vám zajistí vše, co je na zahradě potřeba.

Návrh a realizace zahrad na klíč

Zabýváme se návrhem a projektováním zahrad, jejich realizací a kompletní péčí o zeleň. Tvoříme zahradní jezírka, produkční zahrady a poskytujeme i údržbu zahrad. V naší nabídce naleznete také tvorbu vodních a architektonických prvků, jakou jsou jezírka a zídky.

Všechno je zcela na klíč. Před každou realizací podrobně probereme Vaše touhy, požadavky a možnosti.

Kontakt

Realizace, údržby, projekty:
Ing. Nikola Sefzigová
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 437
 
Objednávkový portál e-shop ZCB
podpora a správa objednávek
Libuše Pohlotová 
Po-Pá 7:30-15:30hod
tel: +420 704 619 438
 
Prodejna a výdejní místo Hředle:
Hředle 11, okr.Rakovník 27008
Po-Ne 8:00-19:00hod
tel. na prodejnu: +420 603 913 663
Click me

Zásady zpracování osobních údajů